Neuro Odchudzanie

szybkie odchudzanie

Forskolin – Recenzja oraz opinie na jego temat

forskolinForskolin jest powszechnie uważany za najczystszy i najsilniejszy naturalny suplement odchudzający dostępny obecnie na rynku. Odkąd doktor Oz wykazał wyjątkowe zalety tego „cudownego odchudzającego kwiatka” – jego popularność w Ameryce wybuchła. Jednak gdy niektóre inne suplementy Forskolin otrzymały słabe oceny i złe opinie konsumentów, kilka osób sceptycznie spojrzało na Forskolin jako na opcję utraty wagi.

Forskolin – Recenzja oraz opinie na jego temat

W tej Recenzji Forskolin badamy ten konkretny suplement aby określić, czy jest rzeczywiście godny powszechnego uwielbienia jakie otrzymuje oraz czy jest to naprawdę suplement, który zapewnia znaczącą utratę masy ciała i powoduje, że według opinii tysiąców dietetyków tak właśnie jest. Forskolin jest członkiem rodziny mięty. Jest on stosowany od czasów starożytnych do leczenia serca i układu oddechowego, a także chorób takich jak astma i niewydolności serca.

Forskolina zmniejsza zawartość tłuszczu w organizmie i zwiększa masę kostną wraz z poziomem testosteronu u mężczyzn z nadwagą, więc może pomóc w leczeniu otyłości. Otyli mężczyzni, którzy używali go do 12 tygodni widzieli poprawę składu ciała i masy mięśniowej bez żadnych zgłaszanych efektów ubocznych. Forskolin może poprawić oddychanie u pacjentów z astmą po inhalacji prosto do płuc. Po podaniu dożylnym, forskolin wydaje się pomagać w leczeniu niewydolności serca ze względu na specyficzny problem serca o nazwie idiopatyczna kardiomiopatia zastoinowa.

Ponieważ forskolin współdziała z wieloma lekami, należy stosować go ostrożnie – szczególnie z lekami na cukrzycę, choroby serca, zaburzenia czynności tarczycy, depresję, wysokie ciśnienie krwi i zapalenie stawów lub innych stanów bólowych. Wśród niektórych opinii można wyczytać, że ludzie są uczuleni na forskolin. Forskolin ma potencjał, aby powodować hipoglikemię (niski poziom cukru we krwi) u pacjentów na wybranych lekach przeciwcukrzycowych. Związek o nazwie colenol stymuluje wydzielanie insuliny zwiększając dalsze ryzyko hipoglikemii.

Forskolin – dodatkowe właściwościtabletki na odchudzanie opinie

Forskolin może zwiększyć szybkość pracy serca i może także zmniejszyć efekt terapeutyczny pewnych leków zmniejszających szybkość serca. Dlatego pacjenci przyjmujący leki do regulowania tętna nie powinni spożywać forskolinu. Choć w naszej opinii w badaniach widać niewielkie ryzyko, bezpieczeństwo stosowania forskolinu nie zostało w pełni poznane. Forskolin działa poprzez zwiększenie produkcji cyklicznego AMP lub cAMP. Cykliczny AMP zwiększa między innymi ilość skurczy mięśnia serca.

Proces ten zwiększa szybkość z jaką wątroba przekształca tłuszcz w użyteczną energię bez konieczności brania hormonów. Badania wykazały, że forskolin może stymulować termogenezę, w wyniku czego następują dalsze straty tłuszczu.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>