Neuro Odchudzanie

szybkie odchudzanie

Podłączenie do prądu oraz problem snu

sen  W naszym nieustannie podłączonym do prądu świecie, w którym ludzie muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami, możliwość odpoczynku w nocy jest czymś czego nam brakuje. Nie poddajemy się, narzekając na nasze zmęczenie pomiędzy jedną kawą a drugą. ” Ludzie postrzegają brak snu jako powód do dumy.” mówi Atul Khullar, dyrektor medyczny Kliniki Snu Northern Alberta. „To psychiczne nastawienie które prowadzi nas do obniżenia wartości snu i nie postrzegania go jako naszego priorytetu.”

W swojej pracy, Khullar widzi wszystko zaburzenia takie jak nocny bezdech ( kiedy oddech zatrzymuje się i wraca ) do niedoboru snu. ” Częstą przyczyną zmęczenia jest złe warunki do snu lub dużo stresu w życiu; czasem jest to przejaw depresji lub lęku.” mówi Khullar. „Ktoś może mieć problemy z nastrojem lub przysypia podczas spotkań, oba te objawy mogą być powiązane z brakiem snu.” Dodaje jeszcze, że „Nie bez powodu na każdym rogu mamy kawiarnie. Ludzie są świadomi tego jak bardzo pozbawieni są snu – nie mogą zbyt długo funkcjonować bez dawki kofeiny, co tylko zwiększa problem. Muszą muszą zobowiązać sami siebie do większej ilości snu. Więcej uda im się wtey osiągnąć.”

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>