Neuro Odchudzanie

szybkie odchudzanie

Zaspokojenie potrzeb fizycznych, a życie w kanadzie

Ogólnie rzecz biorąc, dzieci w Kanadzie dobrze sobie radzą jeżeli chodzi o zaspokojenie zapotrzebowania na składniki odżywcze. Większość dzieci w tym kraju ma dostęp do czystej wody i duży wybór odżywczych posiłków. Jednak pomimo tego, badania przeprowadzone przez Health Canada sugerują, że wciąż jest tam sporo do poprawy jeżeli chodzii o przyjmowanie niektórych substancji pokarmowych. W 2012 Health Canada wydała raport, który ukazywał że choć Kanadyjskie Dzieci przyjmowały zadowalające ilości większości składników odżywczych, było kilka znaczących wyjątków. W przypadku dzieci w każdym wieku, dzienna dawka sodu przewyższała rekomendowaną. Wśród dzieci w okresie dojrzewania u ponad 80% wykazano, że przekraczają oni dzienną dopuszczalną dawkę sodu!

Zbyt wysokie spożycie sodu może być związane ze spożywanie wygodnego jedzenia takiego jak chipsy, mrożone i puszkowane jedzenie i słone przekąski. Zbyt dużo sodu w diecie jest powiązane ze wzrostem ryzyka zbyt wysokiego ciśnienia krwi w przyszłości ( które może z kolei prowadzić do chorób układu krwionośnego i nerek ), więc zwracanie uwagi na spożycie sodu u dzieci może bardzo pomóc im cieszyć się zdrowiem w przyszłości.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>